W styczniu 2019 roku Fundacja Oddech Życia wydała moją pierwszą książkę  – ,,Jutro jednak nadeszło czyli jak to jest narodzić się po raz drugi”.

To szczera i płynąca prosto z serca opowieść o moim życiu z mukowiscydozą, przez którą transplantacja okazała się niezbędna do tego, aby to życie trwało nadal.

Gorąco zachęcam Cię do zakupu książki. Cały dochód z niej trafia na moje subkonto w Fundacji Oddech Życia i przeznaczony jest na moje kosztowne leczenie, rehabilitację, wizyty u specjalistów i dojazdy do szpitala w Zabrzu.

Książkę możesz kupić tutaj

Fragment książki: Bardzo dobrze pamiętam swój pierwszy oddech po wyjęciu rurki, bez respiratora, bez tlenu. Wiem, że lekarz kazał mi głęboko, spokojnie oddychać. A ja sobie pomyślałam, jak to głęboko? Przecież nie potrafię, nie mogę tak. Ale spróbowałam. Wzięłam najgłębszy wdech jaki potrafiłam, na jaki mnie było wtedy stać pomimo bólu w klatce. I łzy same popłynęły. Ale nie z bólu. Wtedy w ogóle o nim nie myślałam. Ze szczęścia. Z ulgi. z tej przeogromnej radości, którą wtedy poczułam, a której nie potrafię opisać. Potem był kolejny i kolejny i kolejny. Ja oddychałam! Całkiem sama i naprawdę!